محل تبلیغات شما

عید مبارک باشد یا تسلیت ؟

آغوش وطن

یک هفته قبل از عیدسعید فطر دختر عمویی پیر روشن ضمیرم، مریم کربلایی حیدری که بعد از چندین سال دردو رنج دیالیز، به صورت شهادت گونه از این دنیا دونی و برخوردهای قصاب گونه ای دکترهایبیمارستان های تهران، بیاسود؛ در روز عید نتوانستم خدمت بازماندگان شان برسم،مانده بودم که در تماس تلفنی چه بگویم ؟

از دوست ایکهن سال و با تجربه ای پرسیدم که در قبال این اتفاق پیش آمده چه کار کنم ؟ من کهنمی توانم عید، خدمت بازماندگان ایشان بی رسم، در تماس تلفنی چه بگویم ؟ اظهارتبریک که به نظرم زیاد با سلیقه ام نمی سازد.

ایشان فرمود: مشکلینیست، زنگ میزنی، بعد از حال و احوال ، بدون اظهار تبریک نسبت عید، صرفا اظهاراتتسلیت و دلداری و درخواست غفران الهی به مادر از دنیا رفته و سلامتی و صبربازماندگان آن مرحوم؛ در آخر از عذز و دلیل عدم دسترسی و به خدمت نرسیدن خودتان درعید به منزل بازماندگان را بیان می نمایید .

آری! خواستم نسبت بهعید سعید فطر به فیس بوک و وبلاگم، برای هم وطنان تبرکیه بی نویسم، ماندم برای چهکسانی تبریکیه بی نویسم ؟ هیچ زاغی در وطن ما بدون داغ نیست»، تنها کسانی که عیدبرای شان مبارک هست، رهبران ی متعصب و بی تعهد و بی تخصص و بی دینی هستند کهوطن، مردم، دین و فرهنگ را باهم فروخته اند و برای خود شان کاخ ساخته اند و ثروتاندوخته اند . متأسفانه برای مردم مظلوم ما هر روز فقط بیانیه های دروغین تسلیتو محکومیت بر علیه کسانی صادر می کنند که همان جنایت کاران را دسته دسته از زنداندر هر عید و ناعیدی به عنوان تبرکیه و خوش خدمتی به نوکران نوکران اربابان شانآزاد می کنند . برای مردم کجای این عید تبرکیه دارد ؟ تسلیت هم که .

سال نو وحشت و روشنگری مبارک

فلسفه ولادت علی در کعبه

کرونا چیست خشم الهی یا ساخت بشری

عید ,بی ,؟ ,تسلیت ,بازماندگان ,شان ,و بی ,تلفنی چه ,چه بگویم ,برای مردم ,تماس تلفنی

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Frances's memory roiccounsyncran بیمه پاسارگاد(حبیبی 2028) نمونه سوال هفتم ، هشتم ، نهم ،دهم ، یازدهم ، دوازدهم --نوبت اول و نوبت دوم دانلود رایگان و همکاری در فروش مردان اعراف beechualerve هیئت دیوانگان امام حسن مجتبی (ع) شهرستان بم tesmeedipect پیام زندگی